תמכו במועדון

 

מועדון ה-CJ והסופה הישראלי קיים כבר משנת 2005 ומשרת את ציבור הגולשים והג'יפאים בכלל ובעלי הסיקסים והסופות בפרט.
על מנת שהמועדון יוכל להמשיך ולהתקיים במתכונתו הנוכחית, לשרת את ציבור הג'יפאים האמיתיים, לתמוך ולקיים תרבות מפגשים, אתם מוזמנים לתת כתף במימון של קיום האתר שכולנו נהנים ממנו.
מועדון ה-CJ והסופה הישראלי משרת את ציבור בעלי הסיקסים והסופות באופן נקי מפרסומות, חף מאינטרסים ומבעלי דעה. אנו רוצים להמשיך בפורמט הזה לרווחת כולם משום שאנו בטוחים שזו הדרך שכולנו מעדיפים.

חשוב לנו מאוד לציין שלא מדובר כאן במודל כלכלי או רווחי באופן כלשהו. אנו בסך הכל מעוניינים להמשיך ולקיים את המועדון המיוחד והייחודי שלנו כפי שהיה עד היום, אך העלויות של התחזוקה הולכות ועולות ככל שגדל המועדון (והוא אכן גדל...).

אתם מוזמנים לתמוך במועדון, באמצעות תשלום שנתי של דמי חבר, כדי להמשיך ולקיים את הקהילה שכולנו נהנים ממנה.

התמיכה במועדון ותשלום דמי החברות אינם מקנים זכות יתר מסוג כלשהו בניהול או השתתפות במועדון, אך יחד עם זאת, מי שיתמוך במועדון יהנה מהנחה של 10% ברכישה של מוצרי המועדון.
דמי החבר הנם לשנה המתחילה מיום ההולדת של המועדון בחודש אוגוסט. כך שההנחה על מוצרי המועדון וכל הטבה שתינתן בהמשך היא עד לחודש אוגוסט שלאחר מכן (גם אם שילמתם דמי חבר לאחר אוגוסט), עת חידוש דמי החבר והתמיכה בקיום האתר והפורום.

רוצים לתמוך?
שילחו המחאה או מזומן ל:

ליאור לבנת.
ת.ד 9102 כרכור, מיקוד 3707032.

אל תשכחו לציין שם מלא, מספר ת.ז וכתובת.

הסכום המינימלי לדמי החבר הינו 100 ש"ח לשנה. אם אתם מעוניינים לתמוך מעבר לכך אתם כמובן מוזמנים.

אם יש לכם שאלות נוספות, אתם מוזמנים לפנות למייל כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת .

 

אנו מודים לכם על השתתפותכם ותמיכתכם.

הנהלת מועדון ה-CJ והסופה הישראלי.

 
 

המועדון בפייסבוק